Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Survival] MC-Creeper - [Frakcje][WL-ON][Dedyk][40 Slotow]


MxxM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

58160124590390981135.png

Witaj graczu !

Pragnę Cię zaprosić na unikalny serwer MC-Creeper.

MC-Creeper jeszcze dwa lata temu był jednym z najpopularniejszych

serwerów MineCraft gdzie gracze zabijali się o miejsce na serwerze aby tylko zagrać,

niestety padł on po kilku miesiącach z powodu problemów finansowych.

Nasi gracze będą czerpać czystą przyjemność z

rozgrywki bez lagów ani freezów.

 

 

Start dziś godzina 12:30 !

 

97237054654750286346.png

 

de2zjo.gif Adres IP: 89.69.232.24:25565

de2zjo.gif Typ Serwera: Survival

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gif PvP: Tak (poza miejscem Spawnu)

de2zjo.gif Premium: Nie

de2zjo.gif Sloty: 40

de2zjo.gif Biala Lista: NIE.

 

Dodatkowo:

 

Wpisy na white-list proszę składać w tym temacie.

 

Osoby które wpiszą się na White-List przed startem serwera

otrzymają nagrodę niespodziankę od Administracji !

Trzy pierwsze osoby które wejdą na serwer również otrzymają BONUS !

Pozdrawiamy i życzymy miłej gry.

Ps. Wszystkie osoby zostaną dodane równo o 12:29

  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dodaj: mrBraAtek

SDAAODSJEDA+()*@sad+|)_(*&!^%@e _)d|+sd|ADISJDFA'];LKPS;FKAKJNJMDFSPANKLFKDOAPJFASD;FNAKSDPOJNADKSF/]\)idjskadjhf*FU092384210-(*(@#*_)@!(#_@!(#_!@_)(#@!)(djsjkahd*(@!#*)_e(_)@*hd()asdu(a)sdu@)!(#*)(@#!$*)(d_asd*(_)@!#_@!#_(@!_#_()_@!#()@_@!()#(@!)_dsaskjldja{dls:dasdgywedijsadidjwaudh

 

W tym ciągu liter znajdź znak /]\ :)

Opublikowano

można poprosić o dodanie nick: erni0501

 

można poprosić o dodanie nick: erni0501

 

można poprosić o dodanie nick: erni0501

Opublikowano

@UP

 

Spokojnie, już skopiowałem twój nick.

Do 12:30 jeszcze trochę zostało, kto chce Bonus musi się naprawdę śpieszyć :)

Gość KoskoPL
Opublikowano

Dodaj KoskoPL

Mam lat : 12

Dlaczego chcę grać na serwie? : Ponieważ lubię serwery takiego typu dlamnie serwery freebuild to nic w poruwnaniu do rpg lub factions

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...